KURZ VAŘENÍ - závěrečné poděkování
žáci 8.AB + 9.A
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1480764360517342&set=pcb.1480767340517044
--------------------------------------------
Vážení rodiče,
s koncem školního roku bychom Vám rádi poděkovali za podporu, kterou jste našemu kurzu vaření pro žáky 8. a 9. ročníku po celý rok věnovali.
Velmi si vážíme všech surovin, které děti do hodin nosily. Díky Vaší pomoci jsme mohli připravit mnoho receptů bez nutnosti nákupu a vybrané finanční prostředky jsme mohli efektivně využít na nákup ostatních potřebných potravin.
Věříme, že si děti z kurzu neodnesou jen nové recepty, ale především praktické dovednosti, které využijí v běžném životě. Umět si připravit jednoduché a chutné domácí jídlo je totiž schopnost, která má svou hodnotu v každém věku.
Děkujeme za spolupráci a podporujte své malé kuchaře i nadále.
Přejeme Vám krásné léto plné pohody a společných chvil nejen u dobrého jídla.