Základní škola Josefa Bublíka Bánov Základní škola Josefa Bublíka Bánov
  • Ředitelské volno v pátek 25. 9. 2020 v naší škole NEBUDE!

    • 23. 09 2020
Ředitelské volno v pátek 25. 9. 2020 v naší škole NEBUDE!
Ředitelské volno v pátek 25. 9. 2020
v naší škole NEBUDE!
- - - - - - - - - - - - - - - -
Podle doporučení ministra zdravotnictví Romana Prymuly by měli ředitelé škol vyhlásit na pátek 25. září volno, aby vznikl čtyřdenní prostor (25. - 28. 9. 2020) na útlum epidemie koronaviru.

Tímto sděluji rodičům, že pokud nám to nebude nařízeno, ředitelské volno v uvedeném termínu vyhlašovat nebudu především proto, že jsem si vědom, že by to takto na poslední chvíli mnohým rodinám zkomplikovalo rodinnou situaci.

Jsme rádi, že se můžeme společně setkávat a učit ve škole, školní výuka nám funguje bez problémů, hygienická opatření dodržujeme a zatím se držíme. Trénujeme na výukových platformách žáky i učitele, abychom mohli hladce přejít na distanční výuku. Naši žáci a učitelé, pokud to jde, využívají možnost chodit s žáky na školní zahradu, sundat roušky a tam i učit.
S pozdravem
Mgr. Jiří Suchý, ředitel školy