Základní škola Josefa Bublíka Bánov Základní škola Josefa Bublíka Bánov
  • INFORMACE PRO PRVŇÁKY A DRUHÁKY

    • 13. 11 2020
INFORMACE PRO PRVŇÁKY A DRUHÁKY

Informace pro žáky a rodiče
k provozu ZŠ Bánov
od 18. listopadu 2020


1) Pro žáky 1. a 2. ročníků základních škol se obnovuje povinná prezenční výuka od středy 18. 11. 2020.
Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání. Hodiny tělesné a hudební výchovy ale neodpadají! Využijí se na posílení učiva podle uvážení třídní učitelky. Prezenční výuka probíhá v homogenních skupinách (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají).

2) Školní jídelna bude v provozu pouze pro žáky 1. a 2. ročníků. Obědy dětem přihlaste do pondělí 16. 11. 2020 do 12 hodin. Jídelníček bude zveřejněn až v pondělí, ale žáky můžete přihlásit už nyní (ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti).

3) Obnovuje se provoz školní družiny pro žáky 1. a 2. ročníků (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají).