• ZAMĚŘENO NA NADÁNÍ A TVOŘIVOST vol. 01

ZAMĚŘENO NA NADÁNÍ A TVOŘIVOST
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ahoj žáci ZŠ Bánov.
Říkáme si s učiteli, že během distanční výuky je příležitost vás poznat ze strany, která je v běžném školním frmolu pro nás, vaše pedagogy, trochu skryta.
Víme, že jsme obklopeni nadanými mladými lidmi. Prosím, ukažte nám, mládeži, co umíte, v čem vynikáte. Co bychom se o vás měli dovědět? Inspirujte ostatní.
Co zajímavého během karantény doma tvoříte a podnikáte? Překvapte své učitele a spolužáky. Vyfoťte to, natočte krátké video, nahrajte empétrojku, napište báseň... a pošlete to třídnímu a také podle druhu činnosti svému učiteli Vv, Hv, ČSP, ICT či Tv.
Zařadíme to do vašich osobních portfolií a pokud nám to dovolíte, vaši práci zveřejníme tak, jako tyto ukázky modelů, které poslal sedmák David. Modelařině se věnuje už delší čas a je to vidět. Ty modely plné jemných detailů jsou úžasné.