Základní škola Josefa Bublíka Bánov Základní škola Josefa Bublíka Bánov
  • STAŇ SE DESIGNEREM

    • 03. 03 2021
STAŇ SE DESIGNEREM
STAŇ SE DESIGNEREM
své oblíbené kapely, zpěváka, zpěvačky, skladby…
projekt paní učitelek: Borýskové, Gajdůškové a Švehlíkové
aktéři: žáci II. stupně ZŠ Bánov
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Spojily jsme dohromady dvě výchovy – výtvarnou a hudební. Nabídly jsme žákům možnost vybrat si oblíbeného interpreta, hudební styl a žánr. Cílem bylo vytvořit návrh obalu CD jak po grafické stránce, tak také sem zapracovat krátké povídání s vysvětlením, proč si vybrali právě toto, jestli se líbí hudba, texty, tento hudební žánr, zpěvák, zpěvačka…
Byly jsme příjemně překvapené, jak nápadité a propracované návrhy nám přišly zpět. Děkujeme za ně a doufáme, že snad i jejich autorům přinesla tato práce trochu vítané změny, rozptýlení a odreagování v dnešní hektické době.
Lenka Švehlíková