Základní škola Josefa Bublíka Bánov Základní škola Josefa Bublíka Bánov
  • KAM AŽ DOŠLAPEME?

    • 20. 04 2021
KAM AŽ DOŠLAPEME?

KAM AŽ DOŠLAPEME?

CELOŠKOLNÍ CYKLOVÍKENDOVÁ AKCE ZŠ BÁNOV 

23. - 25. 4. 2021 

 

Zdravím všechny sportovce ze ZŠ Bánov, 

při naší poslední akci jsme ušli společně přes 1800 km. To byla ještě zima a mnozí to pocítili na vlastní kůži. Teď už venku převzalo vládu jaro a my zase zkusíme projet kus světa. V únoru jsme šlapali pěšky, tentokrát to zkusíme na kole. 

Průběh bude stejný jako minule. O víkendu se vydáte na kole na trasu podle svých možností a podmínek. Po víkendu pošlete svůj „výkon“ svému vyučujícímu tělesné výchovy, my všechny vaše kilometry ve škole sečteme a dáme vám vědět, kam až se nám podařilo společně dojet. 

K měření můžete zase použít appky všeho druhu, cyklocomputery nebo klasickou mapu. Nezapomeňte se vyfotit a poslat usměvavé fotky spolu s ujetými kilometry do zadání v Teamsech. Stejně jako minule vezměte ven sourozence, rodiče a další, a i jejich kilometry můžete přičíst. 

 

Tak neseďte doma a pojďte ven! Tentokrát to spolu zvládneme až za hranice Evropy. 

text: Radek Masař

grafika: Vlastimil Ondra