Základní škola Josefa Bublíka Bánov Základní škola Josefa Bublíka Bánov
  • UŠLAPALI JSME SPOLEČNÝMI SILAMI 5 704 KM

    • 30. 04 2021
UŠLAPALI JSME SPOLEČNÝMI SILAMI 5 704 KM
Tentokrát se ZŠ Bánov na kolech a mnohem dál než v únoru pěšky. Společně jsme zvládli 5704 km.
Jen tak pro představu, kam bychom dojeli vzdušnou čarou.
Pokud by to bylo na jih, tak dojedeme až na jižní polokouli naší planety do oblasti Konžského deštného pralesa. Když by naše cesta vedla na sever, tak jsme kolem 1000 km za severním pólem, z druhé strany zeměkoule. Takže zase jižním směrem 😊. Na východ je to Mongolsko a na západ Kanada. Co už nezní tak úžasně, ale úžasné je, že jsme 2,5krát objeli naši republiku po jejich hranicích.


Prostě jsme dokázali zdolat kus světa a každému zapojenému patří velké díky. Přeji všem další šťastné a bezpečné kilometry i mimo naše společné cestování. A pokud budete chtít, můžeme zase někdy společně.
Mějte se hezky.
učitelé TV ZŠ Bánov
fotogalerie je zde: http://www.zsbanov.cz/fotogalerie/1069/zsbanov