• GLOBE GAMES 2022 - ZBIROH (+video)

• 30. 05 2022
GLOBE GAMES 2022 - ZBIROH (+video)
GLOBE GAMES 2022 - ZBIROH
Letošních GG ve Zbirohu se účastnili 4 žákyně a 2 pedagogové. Tým ve složení Anička, Lucka, Julie a Simona skvěle reprezentoval školu s projektem Vliv oxidu uhličitého na růst rostlin. Na projektu, který trval několik měsíců se kromě výše uvedených dívek, podíleli i další členové přírodovědného klubu Pantoflíček a žáci z badatelského praktika. Na děti čekala spousta aktivit. Ve čtvrtek 26. 5. večer proběhlo slavnostní zahájení v místním kině. V pátek 27. 5. ráno pozdravili účastníky ministr školství Petr Gazdík a zástupce Velvyslanectví USA v ČR Todd Jurkowski. Potom probíhaly prezentace jednotlivých projektů. Odpoledne došlo na koulení zeměkoule, které trošku pokazil nepříjemný déšť. Večer se pak děti zúčastnily Fyzikální show. V sobotu dopoledne probíhaly terénní workshopy a odpoledne pak další workshopy ve škole.
GG

byly zakončeny zahradní párty.
Text a foto Jiří Suchý