• ERASMUS+ | 25. - 29. 4. 2023

• 29. 04 2023
ERASMUS+ | 25. - 29. 4. 2023

DĚKUJI všem, kteří se zasloužili o uspořádání bánovské části projektu Erasmus+: Importance of water in cultural, social aspects in people's lives pro žáky a učitele z Itálie, Litvy, Polska a Řecka v naší škole a našem kraji 25. - 29. 4. 2023.
Především děkuji Petře Kočendové, spoluautorce a garantce projektu Erasmus+ a dále jejím přímým spolupracovníkům Lence Švehlíkové, Martině Pavlíčkové, Ivaně Mačkové, Veronice Gregárkové, Haně Mášové, Jiřímu Suchému, Jakubu Hrbáčovi, Ondřeji Pilkovi a Radku Pavlíčkovi.
Nechci ovšem opomenout ani ostatní pedagogy a zaměstnance ZŠ Bánov, kteří suplováním, vařením, úklidem a další pomocí kryli tomuto projektu záda, jako i OÚ Bánov za setrvalou podporu.
Jsem pyšný, že se nám daří takové projekty už řadu let v bánovské škole realizovat. Věřím, že tato snaha přináší nemalý benefit našim žákům.

Ještě jednou děkuji.
Vlastimil Ondra